مهابادي:نيم فصل دوم شاهد رقابت سخت و فشرده تري از سوي مدعيان خواهيم بود.

داوود مهابادي سرمربي فجر شهيد سپاسي پس از پايان بازي مقابل نود اروميه در اخرين بازي نيم فصل اول مسابقات ليگ يك در جمع خبرنگاران گفت:ابتدا خداروشكر ميكنم كه امروز به ما لطف داشت و ما توانستيم بازي را ببريم.در نيمه اول بازيكنان ما بازي بسيار خوبي را ارائه كردند و توانستيم تمامي برنامه هاي تمريني در طول هفته را به نحو احسن در زمين اجرا كنيم و به گل دست يابيم.

مهابادي در خصوص بازي افزود:ما بعد از گل اول شانس هاي ديگري هم داشتيم ولي موقعيت هايمان تبديل به گل نشد ولي در نيمه دوم تيم نود اروميه تا حدودي از ما بهتر بازي كرد و روي ارسال هاي بلند از نقاط مختلف زمين يكي دو موقعيت بدست اوردند كه خط دفاعي و دروازه بان ما عالي كار كردند ، در مجموع عملكرد شاگردانم در نيمه دوم و در دفاع تيمي عالي بود.

وي گفت:ما اناليز خوبي از تيم حريف داشتيم ، تيم حريف هم تيم بسيار خوبي مي باشد كه اين را در طول مسابقات نشان داده اند .در نيمه دوم روي ضد حملات كمي ضعيف عمل كرديم ولي در مجموع در يك بازي سخت توانستيم سه امتياز را كسب كنيم.

مهابادي گفت:با اين شرايط جدول كار در نيم فصل دوم سخت تر مي شود و تيم هاي مدعي رقابت سخت و فشرده تري خواهند داشت كه من اميدوارم به لطف خداوند و حمايت مسئولين (كه من از همين جا از استاندار و شهردار محترم ،جناب اقاي كامياب و همه ي مسئىولين ورزش استان تشكر و قدرداني ميكنم) اميدوارم در نهايت شاهد خوشحالي مردم فارس شويم.

وي در خصوص داوري بيان داشت:عملكرد تيم داوري و اقاي موعود بنيادي فر بسيار عالي و به هيچ وجه تحت تاثير جو استاديوم قرار نگرفت و قضاوت قاطعانه و مسلط ايشان يكي از دلايل زيبايي بازي امروز بود.
باتشکر از مدیر رسانه :
حسین عمادی
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی

پاسخی بگذارید