مهابادي:تيم حريف خيلي خوب دفاع كرد.

داود مهابادي سرمربي فجر شهيد سپاسي پس از بازي مقابل تيم علم و ادب در شهر تبريز در جمع خبرنگاران گفت:متاسفانه فوتبال روي بدش را به ما نشان داد و روي يك اتفاق خيلي ساده و عدم تمركز بازيكنانم در خط دفاعي گل دريافت كرديم.

مهابادي گفت: تيم حريف توانست بعد از گل بخوبي گل زده را حفظ نمايد تا حدي كه بازي به يك فوتبال يك گله تبديل شد و ما هر چه از كناره ها سانتر و از عمق دفاع حمله كرديم نتوانستيم به گل دست يابيم و بازي را واگذار كرديم كه اين پيروزي را به تيم حريف تبريك ميگويم.

مهابادي در خصوص فاصله با صدر جدول بيان داشت:دو مسابقه ابتدايي نيم فصل دوم را به خاطر عدم تمركز لازم در خط دفاعي واگذار كرديم و علي رغم اينكه در هر دو مسابقه از تيم حريف بهتر بوديم ولي بازي را واگذار كرديم .

وي گفت:با اينكه تا حدودي با صدر جدول فاصله گرفتيم ولي بازيهاي زيادي باقيمانده است و تيم ما همانطور كه در روزهاي سخت توانست به صدر جدول برسد انشالله به روزهاي خوب باز خواهد گشت و روال خوب نيم فصل قبل را ادامه خواهد داد.

مهابادي در انتها در خصوص چيدمان داوري از ابتداي فصل بيان داشت:ابتدا از اقاي ممبيني تشكر و قدرداني ميكنم .تيم هاي داوري به نسبت قبل جوانتر شده و پشتوانه ي خوبي براي داوري فوتبال در سالهاي اينده شكل گرفته است.هر چند تيم ما نيز در چند بازي از اشتباه داوري متضرر شده است (بطور مثال در بازي نيروي زميني)ولي بازهم اشتباهات نسبت به قبل كمتر شده است و انشالله با سرمايه گذاري روي اين داوران جوان و حمايت از انها در ادامه شاهد داوران با كيفيت و با تجربه در ليگ باشيم.

پاسخی بگذارید