اسماعيل زارع:چمن ورزشگاه حافظيه اجازه كار تاكتيكي نمي داد.

اسماعيل زارع مربي فجر شهيد سپاسي در غياب داود مهابادي در كنفرانس خبري بعد از بازي مقابل قشقايي شيراز در جمع خبرنگاران گفت:ابتدا درگذشت نابهنگام آرين خرمزي فرزند اقاي محمود خرمزي پيشكسوت باشگاه فجر شهيد سپاسي و فوتبال فارس را به خانواده محترم ايشان تسليت عرض مي نمايم.

وي در خصوص بازي افزود:به دليل نامساعد بودن شرايط چمن ورزشگاه حافظيه امكان كار تاكتيكي وجود نداشت و اصلا زمين شرايط مناسبي نداشت بهمين خاطر ما سعي كرديم در ابتدا بازي را كنترل كنيم و در ادامه موقعيت هايي در هر دو نيمه بدست اورديم كه باز هم بخاطر شرايط زمين و عدم تمركز كامل نتوانستيم به گل دست يابيم.

زارع در رابطه با داوري گفت:در مجموع داوري روز خوبي نداشت و با نشان دادن كارتهاي زرد از لحاظ روحي بازيكنان ما را تحت فشار قرار داد و در چندين صحنه از جمله افسايد اعلام كردن حركت كريم زاده كاملا اشتباه كرد و همچنين اخراج من نيز در شرايطي صورت گرفت كه من بيرون از زمين توپ را كنترل كردم و حتي طبق قانون جديد داوري نيز اين حركت اخراج نداشت چرا كه بيرون از زمين و در محوطه ي فني اتفاق افتاد.

ايشان در انتها از هواداران و اصحاب رسانه تشكر و قدرداني نمود.

شايان به ذكر است داود مهابادي سرمربي فجر شهيد سپاسي به دليل محروميت در بازي مقابل ملوان بندر انزلي در اين بازي و كنفرانس خبري بعد از بازي حضور نداشت.
باتشکر از مدیر رسانه
حسین عمادی
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی

پاسخی بگذارید