داود مهابادی درباره شکست عجیب ۴ بر صفر تیم فجرسپاسی مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته بیست‌و‌سوم لیگ دسته اول اظهار داشت: نتیجه‌ عجیب و غریبی بود، از نتایجی که هر ۱۰ سال یک بار رقم می‌خورد. در نیمه اول تیم حریف خوب بازی کرد و به آنها تبریک می‌گویم، ولی فقط یک موقعیت داشتند که روی آنهم به گل رسیدند. در همان نیمه ما از چهار پنج موقعیت خوب‌مان نتوانستیم استفاده کنیم.

وی افزود: متأسفانه در غیاب پنج بازیکن مصدوم‌مان، بچه‌ها هم تمرکز نداشتند و روی ضدحملات غافلگیر شدیم. به‌هرحال بازی را باخته‌ایم و الان فایده‌ای ندارد در موردش حرف بزنیم.

سرمربی فجرسپاسی در واکنش به سؤالی درباره عملکرد ضعیف تیمش در نیم‌فصل دوم لیگ دسته اول، گفت: در نیم‌فصل دوم همه تیم‌ها باید تقویت شوند، این مسئله غیرقابل کتمان است. ما بهترین فرصت را در تعطیلات نیم‌فصل از دست دادیم، چون حمایت مالی نشدیم. نتوانستیم پولی به بچه‌ها بدهیم و بازیکنی هم جذب نکردیم. به همین دلیل با بازیکنان قبلی خودمان ادامه دادیم و در این بین بدشانسی هم آوردیم، چون چهار پنج بازیکن اصلی‌مان را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. برای تیمی مثل ما نیز جایگزین برای بازیکنان اصلی کم است. ما فقط دو سه بازیکن بیشتر نداشتیم که بتوانند جایگزین نفرات اصلی شوند و همین موضوع باعث اُفت تیم می‌شود.

مهابادی در مورد اینکه تیمش با این شرایط به احتمال فراوان شانس صعود به لیگ برتر را از دست خواهد داد، خاطر نشان کرد: خیر، ما شانس‌مان را از دست ندادیم. ۱۱ بازی تا پایان فصل مانده و فاصله ما با تیم دوم جدول شش امتیاز است. ضمن اینکه با تیم دوم جدول هم در خانه بازی داریم. بازی‌ها سخت است. الان تیم‌ها انتهای جدول هم یقه تیم‌های بالانشین را می‌گیرند، اما بچه‌ها با این شرایط هم‌قسم شدند بدون در نظر گرفتن مشکلات برای آبروی خودشان و شادی دل مردم بجنگند و ان‌شاءالله از این بازی روند خوب‌مان دوباره شروع شود.

وی در پایان درباره مشکلات مالی تیم فجر نیز یادآور شد: ما همچنان در همان وضعیت قبل قرار داریم و مشکلات پابرجاست.

پاسخی بگذارید