متن خبر


کارون اروند خرمشهر ۱ - ۰ فجر شهید سپاسی


صالح:گرماي هوا و ساعت برگزاري بازي كيفيت فني را تحت تاثير قرار داد.

مجيد صالح سرمربي فجر شهيد سپاسي پس از شکست مقابل اروند خرمشهر در كنفرانس خبري به خبرنگاران گفت:در ابتدا حادثه تروريستي اهواز را به مردم ايران و خصوصا شهر اهواز تسليت عرض ميكنم و اميدوارم خداوند به خانواده داغ ديدگان صبر عنايت فرمايد ،اين اتفاق را محكوم مي نماييم و واقعا اين اتفاق در شهري كه نماد مردانگي و ايثار بوده است دردناک است.
وي در خصوص بازي افزود:بازي خوبي را شاهد بوديم ولي روي يك صحنه غافلگبر شديم و گل دريافت كرديم ، بازيكنانم تلاش خود را كردند و من از عملكرد فني انها راضي هستم ولي همچنان در زدن ضربات اخر مشكل داريم كه اميدوارم ان را نيز مرتفع كنيم چراكه ما زمان زيادي را ابتداي فصل از دست داديم و در تعطيلات توانستيم روي چند نقطه ضعف كار كنيم ، انشالله در تعطيلات بعد از بازي مقابل قشقايي نيز تلاش خود را مضاعف ميكنيم تا اين مساله مهم را برطرف كنيم.

وي در خصوص ساعت برگزاري بازي افزود:گلايه دوستانه ي من از سازمان ليگ همين مساله است كه مگر چه تفاوتي بين ليگ برتر و ليگ يك مي باشد كه بازي صنعت نفت با ٥كيلومتر فاصله نسبت به خرمشهر هر دو نیمه ان زیر نور برگزار گردید ولی امروز مسولین کمیته مسابقات تاکید داشتند که میبایست يك نیمه زیر نور برگزار شود در حاليكه همه شاهد بودند بازی در نیمه دوم كه دما اندکی کاهش یافت بازی نیز به مراتب جذابتر گردید . خواهش من از مسولین این است که اکنون که امنیت و امکانات زیرساختی در استادیوم ها برقرار است بازیها تا حد ممکن خصوصا در شهرهای گرم زیر نور برگزار گردد.
صالح در خصوص داوری افزود: از قضاوت اقای جهانبازی راضی میباشم و ایشان داوری بسیار خوبی انجام دادند فقط روی صحنه گلی که دریافت کردیم به نظر بنده توپ به اوت رفت و گرفتن کرنر در ان صحنه تنها اشتباه داوری بود. ‌ 


روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی

1397/07/02

5:30 AM