متن خبر


صالح:اتفاقاتی که شاهد ان بودیم دربی شیراز را به یکی از بی کیفیت ترین بازیها تبدیل کرد.

مجید صالح سرمربی فجر شهید سپاسی در کتفرانس خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت:ابتدا به هواداران هر دوتیم و همچنین به تیم خوب قشقایی تبریک میگویم. تیم انها بهتر از ما عمل کرد و توانست پیروز بازی شود, مانیز به تلاشمان ادامه خواهیم داد و تا زمانی که مجموعه فجر به من اعتماد دارد دست از تلاش بر نخواهیم داشت.
وی افزود:امروز اتفاقاتی افتاد که من هیچگاه شاهد ان نبودم.مگر در دربی شهر تهران یا خوزستان یا اصفهان چنین مسائلی را شاهدیم?مگر می شود ابتدای بازی که هر دو تیم اماده مسابقه می باشند بازی 20دقیقه بخاطر نبود اورژانس معطل شود?مگر می شود وقتی تیم ما در دقیقه 80در شرایط کاملا حمله می باشد بازی به دلیل قطع نور یکساعت تعطیل شود?امروز فقط از لحاظ کمی بازی برگزار شد و نتیجه هم به نفع تیم قشقایی رقم خورد ولی از لحاظ کیفی اتفاقاتی که شاهد ان بودیم بازی را به نازل ترین سطح ممکن رسانید که فقط می توان متعجب بود از این همه اتفاق گوناگون در یک بازی فوتبال.

وی در ادامه در خصوص مشکل عدم گلزنی تیمش افزود:بهرحال بضاعت تیم ما در شرایط کنونی همین مقدار است و ما می بایست تا نیم فصل هم صبر کنیم و هم به فکر سازندگی در ردهای سنی باشگاه باشیم.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی نمیتوانیم بازیکن اضافه کنیم و ضمن قبول نقاط ضعف و اشتباهات فنی تیم  باید اذعان کنم بعضی از نفرات ما در سطح لیگ یک نمی باشند و ما  در نیم فصل حتما یکسری جابجایی ها صورت خواهیم داد.

وي در خصوص قضاوت اقاي شريفي گفت:ضمن احترام به داوري و اينكه قصد توجيه باخت را ندارم ولي مطمئن هستم به راحتي داور از دو خطاي محرز و اشكار پنالتي براي تيم (خطا روي حميد جوكار و عباس بوعذار)چشم پوشي كرد كه قطعا اعتراض خود را از مسير قانوني از طريق باشگاه دنبال خواهيم كرد و مراتب اعترض خود را بصورت مكتوب به كميته محترم داوران اعلام خواهيم كرد.

وی در خاتمه از همه هواداران خونگرم شیرازی که بدون کوچکترین توهین تنها به تشویق تیم خود پرداختند تشکر و قدردانی نمود.

 

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی

1397/07/08

5:59 AM