متن خبر


مدیرعامل فجر سپاسی: مسئولان تا کی می‌خواهند سرشان زیر برف باشد؟

عبدالرسول فلاح از شرایط این روزهای فجرسپاسی می‌گوید و از مسئولان استان نیز بسیار گله‌مند است.

به گزارش ایسنا، تیم فجر سپاسی در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته‌ یک شرایط چندان جالبی ندارد و در نیمه پایین جدول به سر می‌برد. شاگردان مجید صالح تا اینجای کار، با یک برد، سه تساوی و سه باخت و با دریافت ۴ گل خورده و ۲ گل زده، با کسب ۶ امتیازدر رده دوازدهم جدول جای دارند. فجر سپاسی آخرین بازی خود را در هفته نهم لیگ دسته یک در خانه ملوان با تساوی بدون گل به پایان رساند.

عبدالرسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی شیراز درباره شرایط این روزهای این تیم گفت: ما متاسفانه در این فصل یک مقدار تیم را دیر بستیم و همین مساله باعث شد تا در بعضی از بازی‌ها نتیجه لازم را به دست نیاوریم. در بعضی از بازی‌ها نیز داور هم بی تقصیر نبود و در روند و نتیجه بازی تاثیر گذار بود. اما در حال حاضر هماهنگی لازم بین بازیکنان و کادر فنی دارد شکل می‌گیرد. آقای مجید صالح نیز از تیم حراست می‌کند و غقب افتادگی‌های پیش آمده را جبران می‌کند. همه دست به دست می‌دهیم تا فجرسپاسی روند خوب خود را داشته باشد و به روزهای اوج خود برگردد. در لیگ یک تیم‌ها نزدیک بهم هستند و همه برنده شدن را می‌خواهند. ان‌شاءالله بتوانیم انسجام لازم را به دست آوریم تا در آینده نتیجه مورد نظر را بتوانیم کسب کنیم.

فلاح با اشاره به مشکلات مالی اظهار کرد: ما اگر مشکل مالی نداشتیم، در پیش فصل دو مهاجم می‌گرفتیم تا وضعیت تیم بهتر شود. ما مثل تیم‌های صنعتی نیستیم که به لحاظ مالی تامین هستند و دست بازتری نسبت به ما دارند. ما اگر پول بیشتری داشته باشیم و منابع مالی‌مان ثابت باشد، به موفقت بهتری می‌رسیم. مسئولان استان و نمایندگان مجلس، به غیر از استاندار که در یکی دو مقطع به ما کمک کرد، به هیچ عنوان حمایت‌های لازم را انجام نمی‌دهند. آن‌ها حتی مطالبات مردم را هم پیگیری نمی‌کنند. اگر ما بخواهیم باعث شادی مردم بشویم باید همه در این مساله همیار باشند. ما تمام کارهای لازم را انجام می‌دهیم ولی بضاعت تیم‌ما همین قدر نمی‌توانیم مثل تیم‌های صنعتی باشیم. البته ما هوادارن خوبی داریم و هیچ وقت حمایت خودشان را از تیم‌ما دریغ نکردند.

او ادامه داد:‌ مشکلات مالی تیم با توجه به محدودیت‌های مالی که امسال پیش آمد، نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده است. امسال حتی نهاد و منابع مالی که سال‌های گذشته به ما کمک می‌کردند، امسال دیگر کنار ما نیستند. این اتفاق‌ها می‌افتد و بعد مدیران تیم‌های متمول و صنعتی، می‌شوند مدیرعامل‌های محبوب و ما بد و منفی می‌شویم. ما اگر یک سوم بودجه آن‌ها را داشته باشیم، دست‌مان برای انجام خیلی از کارها باز می‌شود. الان یک سفر ما به انزلی برای بازی با ملوان ۵۰ میلیون برای ما هزینه داشت. به ما می‌گویند شما برنامه سه ساله دارید ولی این برنامه سه ساله همه‌چیزش هماهنگ است غیر از مسائل مالی. ما در فارس چهار نماینده مجلس داریم اما هیچ‌کدام از آن‌ها مطالبات ما را پیگیری نمی‌کنند و به ما هیچ کمکی نمی‌کنند. حتی یک سر هم به تمرینات ما هم نمی‌زنند.

مدیرعامل تیم فجرسپاسی در ادامه اظهار کرد: پیشکسوتان و بزرگان ورزش فارس، باید همدل شوند تا بتوانیم حق‌مان را از مسئولان بتوانیم بگیریم. آن‌ها دارند از ما به خاطر عدم اتحاد بین ما سوءاستفاده می‌کنند و تا وقتی اوضاع همین باشد، مسائل کلان و ورزشی استان به همین منوال باقی می‌ماند. اگر تیم‌ما بخواهد به لیگ برتر صعود کند باید تمام ارکان یک استان کمک کند. اگر این اتفاق نیافتد و ما هم به لیگ برتر صعود کنیم، دوباره سقوط خواهیم کرد. مسئولان تا کی می‌خواهند سرشان توی برف باشد؟ تا کی می‌خواهند شعار دهند؟ چرا به مردم دروغ می‌گویند؟ همین مسائل است که ما را به این روز انداخته است.

او در پایان در مورد  نحوه برگزاری مسابقات لیگ دسته یک اظهار کرد: امسال در برنامه ریزی بازی‌های لیگ، یک مقدار در حق ما اجحاف شد و فواصل بعضی از بازی‌ها باعث شد تا ما کیفیت لازم را در بازی‌ها نداشته باشیم. مثلا ما بعد انجام بازی با قشقایی شیراز هیچ بازی رسمی‌ای انجام ندادیم و دو هفته عقب ماندیم. یک هفته به‌خاطر تیم نود ارومیه که با پرسپولیس بازی  داشت بازی ما با این تیم در لیگ یک عقب افتاد و بازی بعد مقابل یکی تیم‌های منحل شده لیگ بود. بعد از حدود ۲۰ روز ما اولین بازی رسمی خود را مقابل ملوان انجام دادیم و کیفیت بد ما در آن بازی به خاطر دور بودن از مسابقات لیگ بود. باید درباره این اتفاقات یک مقدار بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد تا ما شاهد چنین چیزهایی نباشیم.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی

 

1397/08/04

6:14 AM